Kolekcija

Cvetlični parfumi

Vrtnica, jasmin, potonika, pomarančni cvet. Največja družina v naši ponudbi in tista z najširšim razponom – od enega samega čistega cveta do celega šopka.

50 parfumov

Preskoči na seznam rezultatov

Aktivni filtri:

50 izdelkov

Filtriraj

Aktivni filtri:

  • No. 51 — Madmoiselle

    No. 51 — Madmoiselle

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po MademoiselleCoco Chanel
    Mademoiselle

    Pomaranča · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 50 — So Guilty

    No. 50 — So Guilty

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po GuiltyGUCCI
    Guilty

    Mandarina · Rožnati poper

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 5 — L'opera

    No. 5 — L'opera

    Unisex50 ml

    Navdihnjen po OperaSospiro
    Opera

    Sadje · Turška vrtnica

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 49 — Miss

    No. 49 — Miss

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po MissDior
    Miss

    Pomaranča · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 48 — Angel & Demon

    No. 48 — Angel & Demon

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Ange ou DemonGivenchy
    Ange ou Demon

    Žafran · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 47 — Way

    No. 47 — Way

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po My wayArmani
    My way

    Bergamotka · Pomarančni cvet

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 45 — Lady Milione

    No. 45 — Lady Milione

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Lady MillionPaco Rabanne
    Lady Million

    Neroli · Limona

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 4 — Erba

    No. 4 — Erba

    Unisex50 ml

    Navdihnjen po Erba PuraSospiro
    Erba Pura

    Sicilijanska pomaranča · Kalabrijska limona

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 170 — Narcotique

    No. 170 — Narcotique

    Unisex50 ml

    Navdihnjen po Fleur NarcotiqueEx Nihilo
    Fleur Narcotique

    Bergamotka · Liči

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 165 — Daizy

    No. 165 — Daizy

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po DaisyMarc Jacobs
    Daisy

    List vijolice · Rdeča grenivka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Citrusi · Sadni

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 160 — Omnia Crystal

    No. 160 — Omnia Crystal

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Omnia CrystallineBvlgari
    Omnia Crystalline

    Bambus · Hruška

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Žafran · Damaščanska vrtnica

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zelena mandarina · Ingverjev cvet

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 151 — Soleil Privé

    No. 151 — Soleil Privé

    Unisex50 ml

    Navdihnjen po Soleil BlancTom Ford
    Soleil Blanc

    Bergamotka · Kardamom

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamotka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 149 — Fame Couture

    No. 149 — Fame Couture

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Fame The CouturePaco Rabanne
    Fame The Couture

    Mango · Jasmin

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 145 — Glitter Dark Opium

    No. 145 — Glitter Dark Opium

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Black Opium GlitterYves Saint Laurent
    Black Opium Glitter

    Hruška · Pomaranča

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 133 — A Part of Me

    No. 133 — A Part of Me

    Za moške50 ml

    Navdihnjen po ApomMaison Francis Kurkdjian
    Apom

    Pomarančni cvet · Pomarančni cvet

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 125 — Barenia Essence

    No. 125 — Barenia Essence

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po BareniaHermès
    Barenia

    Bergamotka · Balzamične note

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 121 — Amor Passion

    No. 121 — Amor Passion

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Amor AmorCacharel
    Amor Amor

    Pomaranča · Grenivka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 119 — Noir Essence

    No. 119 — Noir Essence

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Coco NoirCoco Chanel
    Coco Noir

    Grenivka · Bergamotka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 118 — Crystal Bright

    No. 118 — Crystal Bright

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Bright CrystalVersace
    Bright Crystal

    Yuzu · Granatno jabolko

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po RushGucci
    Rush

    Breskev · Gardenija

    €12
    (€0,24/ml)