Kolekcija

Ženski parfumi

Cvetlične, sadne in slajše orientalske dišave – številke, ki jih najpogosteje kupujejo za ženske. Nobena od njih ni rezervirana samo za ženske; delitev je izhodišče, ne pravilo.

61 parfumov

Preskoči na seznam rezultatov

Aktivni filtri:

61 izdelkov

Filtriraj

Aktivni filtri:

  • No. 63 — J'Adore

    No. 63 — J'Adore

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po J'AdoreDior
    J'Adore

    Bergamotka · Neroli

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 61 — Olympique

    No. 61 — Olympique

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Olympea FloraPaco Rabanne
    Olympea Flora

    Rožnati poper · Črni ribez

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 58 — It's U

    No. 58 — It's U

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Because it's youArmani
    Because it's you

    Malina · Neroli

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 57 — Si

    No. 57 — Si

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po SiArmani
    Si

    Črni ribez · Frezija

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 56 — Addicted

    No. 56 — Addicted

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po AddictDior
    Addict

    List mandarine · Jasmin

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 54 — Tandre

    No. 54 — Tandre

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Chance Eau TendreChanel
    Chance Eau Tendre

    Grenivka · Ribez

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 55 — Améthyste

    No. 55 — Améthyste

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po AlienThierry Mugler
    Alien

    Jasmin · Kašmirski les

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 51 — Madmoiselle

    No. 51 — Madmoiselle

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po MademoiselleCoco Chanel
    Mademoiselle

    Pomaranča · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 50 — So Guilty

    No. 50 — So Guilty

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po GuiltyGUCCI
    Guilty

    Mandarina · Rožnati poper

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 49 — Miss

    No. 49 — Miss

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po MissDior
    Miss

    Pomaranča · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 48 — Angel & Demon

    No. 48 — Angel & Demon

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Ange ou DemonGivenchy
    Ange ou Demon

    Žafran · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 47 — Way

    No. 47 — Way

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po My wayArmani
    My way

    Bergamotka · Pomarančni cvet

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 45 — Lady Milione

    No. 45 — Lady Milione

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Lady MillionPaco Rabanne
    Lady Million

    Neroli · Limona

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 174 — Delyna

    No. 174 — Delyna

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po DelinaParfums de Marly
    Delina

    Liči · Rabarbara

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 172 — Lyra

    No. 172 — Lyra

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po LiraCasamorati 1888
    Lira

    Rdeča pomaranča · Bergamotka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 171 — Joy 2

    No. 171 — Joy 2

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Toy 2Moschino
    Toy 2

    Mandarina · Zeleno jabolko

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 168 — Noir Crystal

    No. 168 — Noir Crystal

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Crystal NoirVersace
    Crystal Noir

    Poper · Ingver

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 165 — Daizy

    No. 165 — Daizy

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po DaisyMarc Jacobs
    Daisy

    List vijolice · Rdeča grenivka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Citrusi · Sadni

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 160 — Omnia Crystal

    No. 160 — Omnia Crystal

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Omnia CrystallineBvlgari
    Omnia Crystalline

    Bambus · Hruška

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Mandarina · Citrusi

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Žafran · Damaščanska vrtnica

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zelena mandarina · Ingverjev cvet

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamotka

    €12
    (€0,24/ml)