Kolekcija

Orientalski parfumi

Jantar, smole, kadilo in balzami. Najtežje dišave v ponudbi – to so številke z najdaljšo obstojnostjo in najmočnejšo sledjo, zato nanesite manj, kot mislite.

42 parfumov

Preskoči na seznam rezultatov

Aktivni filtri:

42 izdelkov

Filtriraj

Aktivni filtri:

  • No. 193 — Guide

    No. 193 — Guide

    Unisex50 ml

    Navdihnjen po GuidanceAmouage
    Guidance

    Hruška · Lešnik

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 168 — Noir Crystal

    No. 168 — Noir Crystal

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Crystal NoirVersace
    Crystal Noir

    Poper · Ingver

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Citrusi · Sadni

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 161 — Not Enough

    No. 161 — Not Enough

    Unisex50 ml

    Navdihnjen po Can't get EnoughInitio
    Can't get Enough

    Citrusi · Začimbe

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Žafran · Damaščanska vrtnica

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zelena mandarina · Ingverjev cvet

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 140 — Stronger for You Parfum

    No. 140 — Stronger for You Parfum

    Za moške50 ml

    Navdihnjen po Stronger with you parfumArmani
    Stronger with you parfum

    Grenivka · Rožnati poper

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Za moške50 ml

    Navdihnjen po Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Bergamotka · Sivka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 132 — Old Fashioned

    No. 132 — Old Fashioned

    Unisex50 ml

    Navdihnjen po Old FashionKilian
    Old Fashion

    Grenka pomaranča · Grenke note

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 13 — Invictum Profondo

    No. 13 — Invictum Profondo

    Za moške50 ml

    Navdihnjen po Invictus VictoryPaco Rabanne
    Invictus Victory

    Limona · Rožnati poper

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 129 — Hot Smoke

    No. 129 — Hot Smoke

    Unisex50 ml

    Navdihnjen po Smoking HotKilian
    Smoking Hot

    Jabolko · Cimet

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 120 — Pure Obsession

    No. 120 — Pure Obsession

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po ObsessionCalvin Klein
    Obsession

    Mandarina · Bergamotka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 119 — Noir Essence

    No. 119 — Noir Essence

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Coco NoirCoco Chanel
    Coco Noir

    Grenivka · Bergamotka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po RushGucci
    Rush

    Breskev · Gardenija

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 112 — The Only Desire

    No. 112 — The Only Desire

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po The One DesireDolce & Gabbana
    The One Desire

    Bergamotka · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 11 — Wood

    No. 11 — Wood

    Unisex50 ml

    Navdihnjen po Oud WoodTom Ford
    Oud Wood

    Kardamom · Rožnati poper

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 108 — Gold Euphoria

    No. 108 — Gold Euphoria

    Za moške50 ml

    Navdihnjen po Euphoria Liquid Gold for MenCalvin Klein
    Euphoria Liquid Gold for Men

    Cimet · Črni poper

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 102 — 212 Vibe

    No. 102 — 212 Vibe

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po 212 VIPCarolina Herrera
    212 VIP

    Marakuja · Rum

    €12
    (€0,24/ml)