Kolekcija

Sladki parfumi

Vanilija, karamela, mandelj, tonka. Tople dišave, ki jih je lahko nositi – družina, ki se večini ljudi prikupi takoj.

44 parfumov

Preskoči na seznam rezultatov

Aktivni filtri:

44 izdelkov

Filtriraj

Aktivni filtri:

  • No. 161 — Not Enough

    No. 161 — Not Enough

    Unisex50 ml

    Navdihnjen po Can't get EnoughInitio
    Can't get Enough

    Citrusi · Začimbe

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Mandarina · Citrusi

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zelena mandarina · Ingverjev cvet

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamotka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 149 — Fame Couture

    No. 149 — Fame Couture

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Fame The CouturePaco Rabanne
    Fame The Couture

    Mango · Jasmin

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 145 — Glitter Dark Opium

    No. 145 — Glitter Dark Opium

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Black Opium GlitterYves Saint Laurent
    Black Opium Glitter

    Hruška · Pomaranča

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 141 — Phantom Power

    No. 141 — Phantom Power

    Za moške50 ml

    Navdihnjen po Phantom ElixirPaco Rabanne
    Phantom Elixir

    Zeleno jabolko · Limona

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 140 — Stronger for You Parfum

    No. 140 — Stronger for You Parfum

    Za moške50 ml

    Navdihnjen po Stronger with you parfumArmani
    Stronger with you parfum

    Grenivka · Rožnati poper

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 14 — L'Uomo

    No. 14 — L'Uomo

    Za moške50 ml

    Navdihnjen po UomoValentino
    Uomo

    Bergamotka · Mirta

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Za moške50 ml

    Navdihnjen po Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Bergamotka · Sivka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 126 — Marshmallow Boujee

    No. 126 — Marshmallow Boujee

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Yum Boujee Marshmallow81 Kayali
    Yum Boujee Marshmallow

    Sladkor · Citrusi

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 121 — Amor Passion

    No. 121 — Amor Passion

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Amor AmorCacharel
    Amor Amor

    Pomaranča · Grenivka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 120 — Pure Obsession

    No. 120 — Pure Obsession

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po ObsessionCalvin Klein
    Obsession

    Mandarina · Bergamotka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 115 — Alive

    No. 115 — Alive

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po Boss AliveHugo Boss
    Boss Alive

    Jabolko · Sliva

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po RushGucci
    Rush

    Breskev · Gardenija

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 113 — Irresistibile

    No. 113 — Irresistibile

    Unisex50 ml

    Navdihnjen po IrresistibleGivenchy
    Irresistible

    Hruška · Črni ribez

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 112 — The Only Desire

    No. 112 — The Only Desire

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po The One DesireDolce & Gabbana
    The One Desire

    Bergamotka · Mandarina

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 108 — Gold Euphoria

    No. 108 — Gold Euphoria

    Za moške50 ml

    Navdihnjen po Euphoria Liquid Gold for MenCalvin Klein
    Euphoria Liquid Gold for Men

    Cimet · Črni poper

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 104 — Alpha Noir

    No. 104 — Alpha Noir

    Za moške50 ml

    Navdihnjen po Ultra MaleJean Paul Gaultier
    Ultra Male

    Hruška · Bergamotka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 102 — 212 Vibe

    No. 102 — 212 Vibe

    Za ženske50 ml

    Navdihnjen po 212 VIPCarolina Herrera
    212 VIP

    Marakuja · Rum

    €12
    (€0,24/ml)