No. 6 — Alexandria — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 6 — Alexandria

50 ml
€12,00
Preskoči na informacije o izdelku
No. 6 — Alexandria — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 6 — Alexandria

50 ml

Navdihnjen po Alexandria II

Stvaritev DUPPO z lastno identiteto

No. 6 — Alexandria
No. 6 — Alexandria
Alexandria II
Alexandria II · Xerjoff

No. 6 — Alexandria je parfum, ki smo ga ustvarili sami, z lastnim značajem. Alexandria II navajamo le kot izhodišče, da si lažje predstavljate smer dišave.

2+1 GRATIS
00h 00m 00s

Sestavite poljuben komplet 3 parfumov in eden od njih je brezplačen.

3 parfumito je €8,00 na parfum €36,00 €24,00

Popust se v košarici obračuna samodejno.

€12
(€0,24/ml)

Naročite v naslednjih — in paket boste prejeli do —

Na zalogi – hitra odprema

Ta parfum je na zalogi v našem skladišču.

Naročila, oddana ob delavnikih do ure zaključka, še isti dan predamo kurirju, poznejša pa odpremimo naslednji delovni dan.

Takoj ko paket zapusti skladišče, vam po e-pošti pošljemo številko za sledenje.

Dostava s kurirjem · brezplačno nad €40,00

Dostavo opravi hitra kurirska služba, običajno v 3–5 delovnih dneh po odpremi.

  • Brezplačna dostava nad €40,00.
  • Pod tem zneskom dostava stane €3,99.
  • Številko za sledenje prejmete po e-pošti, tako da lahko paket ves čas spremljate.

Varno spletno plačilo

Izberite način plačila, ki vam najbolj ustreza – brez dodatnih stroškov:

💳 Plačilo s kartico na spletu – varno, šifrirano plačilo s 3-D Secure prek Shopify Payments. Podatki vaše kartice nikoli ne pridejo do nas in se ne shranjujejo.

Račun prejmete po e-pošti, ne glede na način plačila.

Starodavna knjižnica, v kateri se prepletajo vonji lesa, začimb in vrtnice. Alexandria se odpre z jabolkom, cimetom, rožnim lesom in sivko, v srcu ji cedra, šmarnica in vrtnica dajo plemenito, elegantno držo, sandalovina, vanilija in ambra pa se v bazi zlijejo v bogat, razkošen zaključek. Unisex parfum za jesenske in zimske večere ter posebne priložnosti; močan in dolgo obstojen.

Navdih za to dišavo je Alexandria II (Xerjoff). 20-odstotna koncentracija, evropska izdelava in polnjenje – kakovost DUPPO, na katero se lahko zanesete.

Dišavni profil

Intenzivnost
Močna
Obstojnost
Dolgotrajna
Letni čas
Jesen, Zima
Vrsta vonja
Lesni, Orientalski
Priložnosti
Večer

Piramida dišave

Zgornje note
  • Jabolko
  • Cimet
  • Rožni les
  • Sivka
Srednje note
  • Cedra
  • Šmarnica
  • Vrtnica
Bazne note
  • Sandalovina
  • Vanilija
  • Jantar
  • Mošus
Specifikacije
Vrsta
Parfumska voda
Koncentracija
EDP
Prostornina
50 ml
Vrsta vonja
Lesni, Orientalski
Spol
Unisex
Šifra
DUP-EU-6
Dostava in vračila

Pošiljamo s hitro kurirsko službo, običajno v nekaj delovnih dneh, povezavo za sledenje pa vam pošljemo po e-pošti. Dostava je brezplačna nad zneskom, prikazanim v košarici. Plačate lahko na spletu s kartico ali, kjer je na voljo, po povzetju. Neodprte parfume lahko vrnete v 14 dneh od prejema.

Od blizu

Podrobnosti, ki jih začutite

DUPPO eau de parfum 50 ml
Naša zgodba
Hiša DUPPO

DUPPO se je rodil iz preproste ideje: odličen parfum ne bi smel biti redko razkošje. Preučujemo dišave, ki jih imajo ljudje najraje – od nišnih hiš do dizajnerskih klasik – in ustvarjamo lastne interpretacije.

Vsaka dišava je Eau de Parfum s koncentracijo najmanj 20 %, izdelana v EU, v črno-srebrni steklenički 50 ml. Prepoznaven značaj, obstojna sled, poštena cena.

Odkrijte DUPPO
Iz iste dišavne družine

No. 101 — Leather Ombre

No. 101 — Leather Ombre

Za moške50 ml

Navdihnjen po Ombre LeatherTom Ford
Ombre Leather

Kardamom · Jasmin sambac

€12
(€0,24/ml)

No. 99 — Rouge 540

No. 99 — Rouge 540

Za ženske50 ml

Navdihnjen po Baccarat Rouge 540Maison Francis Kurkdjian
Baccarat Rouge 540

Žafran · Jasmin

€12
(€0,24/ml)

No. 92 — Blue Bottled

No. 92 — Blue Bottled

Za moške50 ml

Navdihnjen po Boss BottledHugo Boss
Boss Bottled

Jabolko · Sliva

€12
(€0,24/ml)

No. 9 — Fkin Fabulous

No. 9 — Fkin Fabulous

Unisex50 ml

Navdihnjen po Fucking FabulousTom Ford
Fucking Fabulous

Grenki mandelj · Sivka

€12
(€0,24/ml)